Jak vybrat kámen do šperku

Zvolit ten „pravý“ kámen je pro někoho otázka okamžiku, kdy se to nějakého zamiluje a cítí, že je tu pro něj a pro někoho je to otázka mnoha času stráveným hledáním. Mám pro Vás pár tipů, jak se orientovat a jakým způsobem vybírat.
Podpora pro navýšení či usměrnění energie
  • Pokud si vybíráte šperk, jehož účelem je podpořit Vaši energii a přesně víte, kde se Vám něčeho nedostává či kde máte víc, než sami dokážete zvládnout. Pak je v celku snadné se dopátrat toho, co přesně potřebujete. Řešení – buď sama víte, co zvolit, anebo se obraťte na toho, kdo pro Vás šperk tvoří (ideálně já 😀 ) a společně jistě najdete ten pravý kámen pro Vaše potřeby.
  • Další varianta je, že se Vám nějaký kámen prostě líbí a není co řešit. Tato neovladatelná přitažlivost bývá nesmlouvavým jazykem intuice, která nás vede jasným směrem a často není možné jejímu naléhání nepodlehnout.  Řešení je jasné, takže není vlastně co řešit.
Kámen Vaší osobnosti
  • při našem narození do vínku dostáváme unikátní koktejl energii, který vytváří naši osobnost. My všichni jsme unikátní, originální a jedinečné bytosti, které mají své silné, ale i slabé stránky. Během života se se svou energii a talenty učíme pracovat, každý svým způsobem. Pokud chcete použít pro práci se svou energií sílu minerálů, můžete si zvolit šperk, který tak budete mít stále u sebe. Zcela povrchně se dá tento vhodný kámen najít podle znamení horoskopu, pokud chcete jít více do hloubky, mohu Vám doporučit Výklad horoskopu, na základě kterého dostanete například od mé zkušené kolegyně Soni doporučení na kameny, které korespondují s Vaší osobností. A nejen to, můžete se zaměřit na konkrétní téma, se kterým se v životě potýkáte a najít kámen, který je pro Vás ideální.
Kámen Vaší duše
  • Tak jak Vás některé kameny mohou podpořit v různých životních obdobích, existuje i kámen, který je spojený s Vaší duší. Tento kámen není lehké najít, spíše si najde on Vás. Jak o něm začnete přemýšlet, dříve nebo později se objeví. Nebo ho už máte dávno doma a jen jste o tom nevěděla. Někdy jím může být mistrovský křišťál, jindy třeba barevný labradorit, který zrcadlí barvy Vaší duše a který je pro šperk přímo stvořený. Takový šperk se pak může stát nedílnou součástí Vás samých a bude Vám stále připomínat, jak krásná je Vaše duše.
Konzultace se mnou
  • ať Vás jedna z předchozích možností oslovila či nikoliv, můžete se obrátit na mně a společně můžeme vhodný kámen zvolit. Tuto službu nabízím v rámci výroby šperku na zakázku zdarma.  S Minerály a krystaly pracuji nejen jako šperkařka, ale také se zabývám krystaloterapií. Společně můžeme zvolit vhodný kámen, velikost tvar a šperk pro Vás vytvořit tak, aby Vás maximálně podporoval.

 

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Blog na WordPress.com.

Nahoru ↑

%d blogerům se to líbí: