Jak voní krystaly

Ač se může zdát, že krystaly vonět nemohou (krom třeba síry, ta zavání pěkně), vibrační frekvence krystalů může být vyjádřena nejen tím, jak vypadají, ale třeba zvukem, vůní či popisem jejich schopností. Mezi šperky, které tvořím jsou i skleněné flakonky na krystalové esence. Je možné je naplnit libovolným éterickým olejem či květovou esencí, ale dnes bych ráda napsala něco právě o krystalových esencích.

Krystalové esence, které nejen do mých flakonků vznikají v Rozkvést, jsou vyjádřením vibrační frekvence krystalů na úrovni vůně. Když k nim přivoníte, nasajete do sebe vibrace konkrétního minerálu. Vnímat krystal tedy můžeme jak skrze kámen samotný, tak i z jeho vůně. Usnadní nám to napojení se na energie krystalu a urychlí to integraci konkrétní vibrační frekvence.

Když třeba budu chtít pracovat s topazem, který je ztělesněním důstojnosti a pomáhá nám vše, co nás o naši vlastní důstojnost připravuje pročistit (takže čistí pocity viny, studu, nedostatečnosti, strachu apod.), můžu pracovat jak se samotným topazem, tak můžu zároveň pracovat s topazovou esencí.

Se samotným krystalem můžeme pracovat více způsoby, dle mých zkušeností je nejúčinnější právě krystaloterapie ve formě šperku, protože ho můžeme nosit stále u sebe. Tím, že máme šperk u sebe (případně krystal v kapse), naše energetické pole je nasycené jeho energií a když tomu budeme otevření a skutečně do sebe tuto energii vpustíme, dříve či později ji plně integrujeme, vyléčíme či pročistíme co je třeba, rozšíříme své vědomí a už nebudeme mít potřebu ten konkrétní krystal mít stále u sebe. Pokud k tomu ještě přidáme krystalovou esenci, kterou máme buď ve flakonku nebo ji do svého pole aplikujeme jiným způsobem, dokážeme se rychleji a intenzivněji otevřít účinkům krystalu.

Intenzivní působení krystalových esencí doporučuji třeba i při různých terapiích, kdy můžete krystalovou esenci dát do difuzéru a celý prostor naplnit vibrací konkrétního krystalu, případně můžete pročistit touto cestou i prostrory. Pro čištění jak prostorů, tak i osobního pole od nežádoucích vazeb je úžasná obsidiánová esence, pro vyladění prostoru na vyšší vibrace čistého světla je skvělá třeba selenitová esence.

Pokud máte pocit, že se na některý z krystalů neumíte (zatím) napojit, krystalové esence mohou být cestou, jak to zvládnout. Flakonky si nim můžete vybrat buď v e-shopu, nebo vám můžu připravit s libovolným krystalem.

Tereza Stropnická

www.alchymiesperku.blog

www.crystalgriddesign.cz

www.kristalovakomnata.cz

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Blog na WordPress.com.

Nahoru ↑

%d blogerům se to líbí: