Zázrak v malém flakonku – krystalová esence

Krystalové esence jsou specialitou, díky které mohu při své tvorbě spolupracovat s dalšími lidmi. Mou specializací jsou šperky, v tomto případě flakonky upravené jako přívěsky, přípravu esenciálního oleje přenechávám odborníkům, kteří vnímají energii esencí stejně silně, jako já vnímám energii krystalů. Esence, které vznikají, jsou unikátní směsi éterických olejů, do kterých je otisknuta vibrační frekvence krystalů. Výsledkem není šperk na krk a do něj trocha oleje, jak by se mohlo nezúčastněnému a neznalému člověku zdát, ale vědomá bytost, která Vám může být průvodcem a učitelem.

Vědomí krystalových esencí je ukotveno ve vyšších dimenzích, jejich fyzické projevení v našem světě je právě skrze vůni, kterou působí na Vaše fyzické tělo. Na Vaše vědomí i nevědomí působí i bez přímého působení na čichový orgán (a limbický systém), energie krystalové esence se napojí přímo na Vaše energetické pole a esence je dávkována přesně podle potřeby. Dokonce se může stát, že flakonek plný esence a řádně zašpuntovaný najednou najdete na svém místě (pověšený na krku), ale úplně prázdný. Tento případ není ojedinělý a sama jsem to zažila, přes noc mé energetické polevšechnu  esenci vstřebalo.

To, co s krystalovými esencemi můžete zažít, by se dalo nazvat zázraky či kouzly, záleží na Vás, jak se jejich účinkům otevřete.  Občas se setkávám s dotazy, jestli je možné si tyto esence připravit do flakonků doma či zda je může připravit jakýkoliv aromaterapeut.

  • Pokud si koupíte pouze samotný flakonek v podobě přívěsku, můžete si do něj dát jakýkoliv Váš oblíbený EO. Krystaly použité na flakonku zcela jistě proniknou do esenciálního oleje a ovlivní jeho účinky. Je také možné, že máte schopnost vytvořit směs EO na vibrační úrovni krystalové esence, pokud je to součástí Vašeho energetického pole.
  • Váš aromaterapeut pro Vás zcela jistě může připravit EO na míru, který bude korespondovat s energií flakonku (ke každému flakonků dávám popis jeho schopností). Je také možné, že dokáže připravit krystalovou esenci, pokud s energií krystalů umí pracovat.
  • Přestože předchozí dva body potvrzují, že si esenci můžete vytvořit sami doma, osobně znám jen dva lidi, jejichž tvorbu doporučuji a jsem si jistá kvalitou jejich práce (což nevylučuje, že to někdo jiný bude umět i lépe či jinak). Proto k flakonkům nabízím esence připravené na míru od Petry z rozkvest.cz , která kromě schopnosti komunikovat s bytostmi v podobě éterických olejů ovládá také napojení se na Vaše energetické pole, a tak přesně ví, co potřebujete.
  • Do flakonků můžete dát i čistou vodu a nosit u sebe takzvaný krystalový elixír. Voda převezme energii krystalů na flakonku a Vy si můžete kapku přidat třeba do sklenice vody, do čaje, nebo jí potřít své čelo. O technice výroby krystalových elixírů se více dozvíte zde.
  • A nakonec – pokud souzníte třeba s Bachovo esencemi, zvolte flakonek podle jeho energetické slučitelnosti s konkrétní esencí. Nebo pokud jsou Vaší volbou Australské květové esence, i těmi můžete flakonky směle naplnit.

S láskou Tereza Stropnická

crystal.grid.design@gmail.com

www.alchymiesperku.blog

http://www.crystalgriddesign.cz/krystalove-esence/

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Blog na WordPress.com.

Nahoru ↑

%d blogerům se to líbí: