Propojte svou energii se svými šperky

Znáte ten pocit, kdy si koupíte nový šperk (a vlastně se dá říct, že i cokoliv jiného) a poprvé ho vezmete do ruky? Přestože šperky kupované třeba přes internet s vaším elektromagnetickým polem začnou pracovat již mnohem dříve, než když je máte fyzicky u sebe, kontakt hmoty s hmotou je prostě zlatým hřebem. Protože každý z nás má rozvinuté jiné schopnosti, pomocí nichž vnímá okolní svět na jemnohmotné úrovni, není podstatné, jak konkrétně to máte vy.

DSCF1485

Někdo má rozvinutější jasnovědění, kdy prostě víte, aniž byste měli silné jiné vjemy, jiný má silnější jasnocit, kdy energie šperku cítí proudit ve své ruce, na svém krku či v celém svém těle. Dokonce i v případě, že zatím své jemnohmotné smysly vědomě rozvinuté nemáte, energie, které nový šperk do Vašeho života přinese, dříve či později jasně rozpoznáte, tedy v případě, že se jim otevřete. Šperky totiž na vás budou mít jen takový vliv, nakolik jste schopni vpustit jejich energie „dovnitř“. Není to žádný placebo efekt, ale když nemáte důvěru v jejich sílu, srdce zavře brány a účinky budou mnohem slabší, než když srdce s důvěrou otevřeme.

Proto je důležité kupovat šperky do autora či umělce, který s námi ladí, kterému důvěřujeme a který dokáže naše srdce otevřít. Šperky z minerálů nikdy nenesou energie jen čistého minerálu, vždy je jejich energie pozměněna tím, kdo šperk vytvořil. Každý šperk má své vlastní vědomí a když ho u sebe nosíte, toto vědomí vám začne předávat svou energii. Když toto vědomí pozveme, přivítáme a otevřeme se mu, hodně věcí to usnadní a urychlí.

Šperkař, který ví, s jakými silami pracuje, šperk při prodeji napojí na energetické pole konkrétního člověka, anebo aspoň odpojí od energetického pole svého. Přesto doporučuji každý šperk, který si přinesete domů opláchnout pod tekoucí vodou (pokud to šperk snese), případně jiným způsobem očistit (vykuřovadlem, svíčkou či minerálem se silnými očistnými účinky). Ve své mysli ke šperku klině mluvte, řekněte svůj záměr – tedy to, že se s ním chcete plně propojit, aby pracoval pro vás a vaše vyšší dobro. Což rozhodně neznamená, že tím se vyhnete nepříjemným vedlejším účinkům, které může energie šperku spustit, právě naopak. Když chceme uklidit starý sklep, taky se u toho nadřeme a zapotíme.

DSCF2121

Dejte šperku důvěru a nechte ho pracovat ve svůj prospěch, i když to může zpočátku znamenat, že vám můžou brnět prsty, celá ruka (u prstenů a náramků), nebo ucítíte jiné (zvláštní) pocity v oblasti srdeční čakry, točení hlavy, někdy může přijít nespavost či naopak větší únava. U někoho tyto účinky nemusí nastoupit vůbec a ucítí rovnou příjemné zlepšení, uzemnění či třeba napojení na své vyšší já (přesně podle charakteru šperku).

Nevěřte mýtům a pověrám, které tvrdí, že když vás šperk (či kámen) pálí v ruce, není pro vás vhodný. Někdy je zvýšená teplota šperku jen reakcí na vaše energetické pole, která je velmi žádoucí. Některé minerály totiž při zahřátí generují více energie. Naše energetické je moudré, a tak samo dokáže regulovat potřebné množství energie, které ze šperku proudí.

DSCF2089

Postupem času se šperk krásně napojí přímo na vás, trochu pozmění své účinky tak, aby to vyhovovalo vašim potřebám. Když budete propojení, poznáte, kdy nechat šperk odpočívat, kdy ho nechat nabít a kdy je ten správný čas vzít si ho na sebe, aby mohl pracovat pro vaše vyšší dobro.

Tereza Stropnická

www.crystalgriddesign.cz

www.alchymiesperků.blog

 

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Blog na WordPress.com.

Nahoru ↑

%d blogerům se to líbí: